Корзина
288 отзывов
Автоматические выключатели и электросчетчики от компании интернет-магазин "Напруга"
+380 (99) 62-62-067
+380442227067
+380674101173

Низковольтное оборудование

Низковольтное оборудование — оригинальная качественная продукция от интернет магазина "Напруга"
Вся продукция представленная у нас, включая:

  • Автоматические выключатели ,
  • УЗО(устройства защитного отключения)
  • Дифференциальные выключатели,
  • Контакторы
  • Перекидные рубильники, и др.

— это оригинальные изделия, поставляемые со склада официальных представителей в Украине.
Все низковольтное оборудование сертифицировано и соответствуют всем принятым нормам и стандартам. 

1 2 ... 14

Низьковольтне обладнання ― оригінальна продукція від інтернет магазину Напруга


Вся представлена ​​у нас продукція, включаючи вимикачі автоматичні, ― це оригінальні вироби, що поставляються зі складу офіційних представників в Україні.
Всі автомати захисту сертифіковані і відповідають всім прийнятим нормам і стандартам.
Гарантія, згідно з умовами виробника, надається на термін від 6 місяців до 1 року.
Автомати вимикачі є обов'язковим пристроєм для протипожежного захисту, так само їх можна застосовувати для роз'єднання-з'єднання ланцюга з мережею живлення вручну, при виниклої необхідності. У нашому інтернет-магазині "Напруга" представлені найвідоміші і перевірене низьковольтне обладнання.


Від чого захищають автомати електричні?


Низьковольтне обладнання ― це електро-механічні комутаційні прилади для захисту електропроводки.
У побутових умовах (у будинку, квартирі) застосовуються вимикачі автоматичні модульного типу.
Основні завдання безпеки, для вирішення яких призначені модульні низьковольтне устаткування освітлення ― це захист від струмів короткого замикання і захист від теплового перевантаження.
Додатково, у разі потреби, можуть застосовуватися для ручного роз'єднання ланцюга від електроживлячих мережі, тобто виконувати роль розривного рубильника. 


Низьковольтне устаткування. Його види.


Для побутових умов, низьковольтне устаткування різняться за кількома основними типами та видами.
Електро автомати мають кілька габаритних розмірів, що залежать від мережі живлення, яку захищає автомат вимикач (трифазна або однофазна мережа) і способу захисту (з розривом нейтрального провідника або без такого ― однополюсний автоматичний вимикач). Окремі розміри мають силові автомати захисту, але в побуті вони не застосовуються.
Ввідний автоматичний вимикач ― таке поняття застосовне до будь-якого автоматичного вимикача, який розташовується найпершим в ланцюзі розподілу. Дуже часто вимикач автоматичний для введення в однофазної мережі встановлюють у двополюсному виконанні; такий двополюсний автоматичний вимикач в аварійній ситуації одночасно відключає фазний і нейтральний провідники, що дозволяє повністю знеструмити мережу живлення до усунення неполадок. Для трифазних живильних мереж у розподілі електроенергії та захисту застосовується автоматичний вимикач трифазний, конструктивно такий автомат вимикач являє собою три однофазних захисних пристрої в одному корпусі, а аварійна ситуація на будь-який з фаз призводить до відключення трьох фаз одночасно, такий автомат називається ― автоматичний вимикач триполюсні.
Посадочне місце автоматичних вимикачів (кріплення)
Однополюсні низьковольтне модульне обладнання стандартизовано і всі вимикачі автоматичні модульного типу мають однаковий розмір (розмір одного модуля = 17,5 мм) і однакове посадочне місце. Встановлюється такий вимикач автоматичний однополюсний на din-рейку. Din-рейка являє собою стандартну металеву планку шириною 35 мм, всі вимикачі автоматичні, включаючи і інші аналогічні електричні модульні пристрої захисту, кріпляться на неї за допомогою засувки. Такий спосіб кріплення дозволяє без спеціальних інструментів, а за допомогою однієї викрутки, проводити монтаж і демонтаж модульного обладнання з дин-рейки.


Який краще купити автоматичний вимикач?


Перед тим як купити автоматичний вимикач захисту, необхідно визначити ряд параметрів, які дозволять правильно підібрати вам захист. Щоб правильно купити автомат захисту, потрібна консультація кваліфікованого фахівця, який з урахуванням всіх особливостей правильно підбере номінал і характеристику спрацьовування. Якщо ви хочете самі підібрати або вибрати вимикач автоматичний однополюсний, то вам необхідно знати перетин кабелю захищається лінії і потужність споживача, який буде підключений на захищається ним лінії. Також, якщо вам необхідні низьковольтне устаткування постійного струму, ви повинні пам'ятати, що це важлива характеристика, від якої залежить правильна робота автоматичних вимикачів в мережі постійного струму.
Купити надійний автоматичний вимикач і спати спокійно


Купити низьковольтне устаткування в Україні сьогодні не складно, автомат захисту продається в будь-якому магазині електрики, так як це затребуваний товар. Складніше купити автоматичний вимикач якісного перевіреного бренду, не переплачуючи зайві гроші за непотрібні опції. Купити низьковольтне устаткування за оптимальною ціною можна і в нашому магазині, ми ― професіонали, фахівці нашої компанії підкажуть всі переваги цих пристроїв і нададуть вам якісну консультацію, після якої, для вас низьковольтне обладнання купити не складе великої складності. Пам'ятайте, призначення автоматичних вимикачів ― забезпечити вам безпеку і перед тим, як електричні автомати купити собі в будинок, не забувайте проконсультуватися у фахівця-продавця або у вашого електрика.


Де низьковольтне устаткування купити в Києві?


Інтернет-магазин «Напруга» знаходиться за адресою: Україна, м.Київ, вул.Зодчих д.58а. Приїжджайте до нас, знайомтеся з зразками, дивіться каталог автоматичних вимикачів і порівнюйте технічні параметри. Найпопулярніші моделі завжди є у нас на складі, якщо ваш вибір зупинився на складський моделі, то такий автоматичний вимикач купити в Києві ви зможете відразу.


Поради від експерта при купівлі автомата.


Не рідко бувають випадки перенесення електричного лічильника в квартиру, і до того, як ви вирішили придбати автомати електричні, радимо почати з розподільного щитка для автоматів. Радимо звертати увагу на місце придбання, не купуйте автомати захисту б / у, на барахолках або стихійних ринках ― це небезпечно, є шанс купити автоматичний вимикач вже був у вжитку, а значити ніхто не знає внутрішній стан його механізму, однозначно ― такий апарат повинен бути новим! Важливо, автомати електричні купити у спеціалізованого продавця з гарантією і з усіма документами підтверджують якість купуються автоматичних вимикачів. Для більшої інформативності пропонуємо вам ознайомитися зі статтею Як вибрати автоматичний вимикач.
Також перед покупкою автоматичного вимикача необхідно знати основні характеристики пристроїв. Типи і характеристики автоматичних вимикачів і правильно зібрана схема вашого щита забезпечують надійне, а головне безпечне електрораспределеніе.
Ціна на автоматичний вимикач
Сучасний ринок електрики насичений пропозицією пристроїв для автоматичного захисту житлових та комерційних приміщень. Як правило, при покупці вартість грає важливу роль і при виборі таких пристроїв, як низьковольтне устаткування ― ціна. Ціна на автоматичний вимикач в Україні залежить від країни виробництва, можливостей і цінової політики фірми-виробника. Якісний автоматичний вимикач європейського виробника захистить ваш будинок від аварій і прослужить довго, ціна на низьковольтне устаткування залежить від вищезазначених факторів і може коливатися в районі 4-7 доларів за одиницю. Звичайно ж, можна купити вимикач автоматичний з ціною і в 1 долар, але тоді про якість і надійність можна забути. На пристрої поганої якості або сумнівного виробництва ціна, як правило, нижче оригінальних в кілька разів. Вимикач автоматичний, ціна якого сильно відрізняється в меншу сторону від аналогічних фірмових, як правило, дуже низької якості і працює некоректно. Зустрічається й таке, коли на автоматичний вимикач ціна може досягати і більше 10 доларів, але це відноситься до промислових серіям засобів захисту і є винятковим випадком.