Корзина
288 отзывов
Автоматические выключатели и электросчетчики от компании интернет-магазин "Напруга"
+380 (99) 62-62-067
+380442227067
+380674101173

Люстры LED

Люстры LED
1 2

Світлодіодна люстра - це освітлювальний пристрій, призначене не тільки для того, щоб висвітлювати приміщення за допомогою вбудованих led-елементів, а й служити прикрасою їх інтер'єрів. При цьому в даному випадку мова не йде про традиційні світильниках, в патрони яких просто вкручуються світлодіодні лампи. Люстри LED відрізняються від таких виробів наявністю вбудованих діодних светоелементом, часто утворюють геометричні фігури або навіть химерні візерунки. Ці вироби є справжнім втіленням сучасних технологій. Вони надійні, компактні, енергоефективні та дуже красиві.

Переваги світлодіодних люстр

Повний перелік плюсів люстр з led-діодами є дійсно вражаючим:

Економічне споживання енергії, в 4-7 разів нижча, порівняно зі світильниками з галогеновими лампами або лампами розжарювання;

Відсутність ультрафіолету, негативно впливає на очні тканини;

Тривала експлуатація, що дозволяє якісним ЛІД люстр працювати з максимальним навантаженням до 100 тисяч годин;

Швидкий вихід на максимальну потужність, що відрізняє світлодіоди від енергозберігаючих ламп, яким потрібен час для розігріву;

Механічна стійкість, завдяки якій люстри ЛІД можуть витримувати навантаження і вібрації;

Різні види і відтінки колірного потоку;

Екологічність, яка полягає у відсутності ртуті, яка міститься в енергозберігаючих лампах.

Додатковим гідністю, яким володіють сучасні люстри ЛІД, є різноманітність і естетичність варіантів дизайну, серед яких можна легко вибрати підходящий.

Купити світлодіодну люстру в Києві

Люстри світлодіодні, ціна яких залежить від їх розмірів і конструктивних особливостей, в більшості своїй мають мінімалістичний дизайн. Втім, існують і моделі з цілком традиційними скляними плафонами, які можна застосовувати і в класичних інтер'єрах. Також існують і LED люстри з пультом, що володіють можливістю регулювання потужності світіння. При цьому майже всі без винятку світильники такого типу досить компактні, завдяки чому вони зберігають простір в приміщеннях максимально вільним. Світлодіодна люстра, купити недорого яку дуже легко в інтернет-магазині «Horoz Electric» всього за пару кліків - значить отримати не тільки економічний і довговічний джерело освітлення, але і стильна прикраса інтер'єру, на яке буде неможливо не звернути увагу.