Корзина
288 отзывов
Автоматические выключатели и электросчетчики от компании интернет-магазин "Напруга"
+380 (99) 62-62-067
+380442227067
+380674101173

Мультиметры. Тестеры. Индикаторные отвертки

Мультиметры. Тестеры. Индикаторные отвертки

Цифровые Мультиметры(Тестеры) представляет собой встроенную в микропроцессорную систему  - встроенную в микропроцессорную консоль с сочетанием жидкокристаллического дисплея с матричной матрицей, эти мультиметры с возможносьтю измерять  с разным уровнем выходного напряжения (250 В, 500 В, 1000 В, 2500 В, 5000 В, 10000 В )

Эти тестеры сопротивления изоляции подходит для измерения мощных трансформаторов, трансформаторов, генераторов, высоковольтных электродвигателей, силовых конденсаторов, силовых кабелей, разрядников перенапряжений и других устройств для проверки сопротивления изоляции.

1 2

Як зрозуміло з назви, мультиметр - це пристрій універсального виміру електричних характеристик: сили току , опору, напруги, "прозвон" і т.п. Сучасний ринок надає досить багато представників даної категорії товарів, які відрізняються рядом характеристик, а також вартістю. Якщо ви тільки поверхнево знакомі з даним інструментом або незнайомі всьому, значит наш магазин допоможе вам у вирішенні даної проблеми. Нижче ми розглянемо основні характеристики, які володіє даним товаром, а після цього Ви зможете придбати мультиметр у нашому інтернет-магазині за самой вигідною ціною. </ P> <p> Мультиметр (від англ. Мультиметр, тестер - від англ. Test - випробування, авометр - від АмперВольтОмМетр) - комбінований електроизмерительный прилад, що об'єднує в себе кілька функцій. В мінімальному наборі це вольтметр, амперметр і омметр. Інколи виконується мультиметр у вигляді токоизмерительных клещей. Существуют цифровые и аналоговые мультиметри. Мультиметр може бути як легким портативним пристроєм, що використовується для базових вимірів і пошуку несправностей, так і складного стаціонарного приладу з безліччю можливостей. Мультиметри та тестери мають невелику масу і розміри, але володіють досить широкими функціональними можливостями. І саме тому мультиметри дуже популярні та привабливі. А куплені в магазині Напруга мультиметри оптом ще мають і привабливу ціну.

Залежно від типу застосування, є два варіанти: для побутового використання і для автомобільного. Автомобільний мультиметр передбачає додатковий діод у вигляді фазометра, але його можна придбати окремо разом з побутовим мультрометром. Звичайне обладнання, яке представлене на нашому сайті передбачає всі необхідні вимірювачі: омметр, амперметр, вимірювач ємності акумуляторів і конденсаторів, вимірювач напруги постійного і змінного струму. Він повністю виконується всі необхідні функції, крім «струмових кліщів», які використовуються тільки професійними майстрами.

Також важливим аспектом є якість виконання. Наш інтернет-магазин має широким асортиментом мультиметрів, що дозволяє вибрати оптимальні товар виходячи з Ваших умов. Всі мультиметри обладнані електричним тяблом, які має найменшу похибку і набагато зручніше у використанні, ніж стрілочні вимірювальні прилади. Також в нашому асортименті є необхідні аксесуари по типу проводів для тестера, щупи, фазометр та інші. Таким чином ми покриваємо всі потреби споживача, якщо йому необхідно купити мультиметр в інтернет-магазині