Корзина
152 отзыва
Автоматические выключатели и электросчетчики от компании интернет-магазин "Напруга"
+380 (99) 62-62-067
+380
44
222-70-67
+380
67
410-11-73

Viko carmen крем

Розетки и выключатели Viko Carmen цвет крем(бежевый, слоновая кость)

1 2

Viko серія carmen розетки і вимикачі колір кремовий

Турецька компанія Viko ось уже багато років добре відома на ринку електротехніки, її продукція експортується в 70 країн світу. Завдяки такій популярності 90% акцій цієї фірми в листопаді 2013 року було придбано корпорацією Panasonic. Так виникло нове об'єднання, яке виробляє електричне обладнання для сучасних людей, які цінують стильні, добротні вироби за доступними цінами. Перш за все, це Viko carmen розетки - зручні і надійні у використанні. Саме тому їх вибирають для себе мільйони користувачів, їх високо цінують професіонали. У парі з ними часто набувають і Viko carmen вимикачі, які відрізняються високою якістю і сучасним дизайном. Виробник виробів поставляє в комплекті з ними запасні деталі для монтажу та установки (кріплення, засувки, металеві шайби і інші елементи).

Чому обирають Viko carmen розетки і вимикачі?

Електричні розетки і вимикачі присутні в кожному будинку, офісі, в магазинах і на складах, в кафе і перукарень. Тому так важливо, щоб вони були надійними, безпечними, щоб ними зручно було користуватися. Електротехнічні вироби Viko carmen володіють такими перевагами.

Їх легко змонтувати в горизонтальному і вертикальному положенні по 2, 3, 4, 5, 6 штук. Це дозволить включати в мережу одночасно кілька пристроїв і швидко вмикати-вимикати освітлення в декількох приміщеннях.
Для електротехнічної продукції Viko можна підібрати спеціальні короби, які дозволять при необхідності розмістити розетки і вимикачі на вулиці, надійно захистивши їх від негоди.
Каркас виробів проводиться з матеріалів з високою температурою плавлення, а рамки, клавіші, поверхні - з міцного полімеру з антистатичними властивостями.
Всі вироби випускаються в традиційному білому і стильному бежевому кольорах. Так зручніше підібрати їх в потрібній гамі.
Як розетки і вимикачі Viko carmen купити?

Якщо вам необхідні якісні вироби, найкраще підбирати їх онлайн. Розетки Viko carmen купити можна в нашому інтернет-магазині. Це дозволить спокійно розібратися в їх характеристиках і знайти те, що вам необхідно. Вимикачі Viko carmen купити можна теж на нашому сайті. Досвідчені менеджери допоможуть порадою, порекомендують варіанти, які найкраще підійдуть для вашої проводки і загального дизайну приміщення

social-icon
Loading...